18 Nisan 2022 , , ,

Call of Duty: Warzone Verdansk Haritası Tekrar Geliyor!

Activision çalışanından elde edilen bilgiye göre Call of Duty: Warzone Verdansk haritası oyuna geri geliyor.

Call of Duty: Warzone’un Verdansk haritası Aralık 2021’de, Warzone Pasific’in Caldera’sına yer açmak için oyundan kalkmıştı. İddaa’ya göre 2023’te harita geri gelebilir. Verdansk, Mart 2020 tarihinden Aralık 2021 tarihine kadar oyunun orijinal haritası olarak oyunda yer almıştı. Oyun, Caldera ile “2. Dünya Savaşı Pasifik” ortamına geçmiş olsalar da bazı oyuncuların aklı halen Verdansk’de kaldı ve orijinal haritada oynamayı tercih ediyorlar.

Call of Duty: Warzone Verdansk haritası, belirli platformlar için geri gelecek

Activision çalışanına göre Verdansk haritası, 2023’te Warzone 2.0 için “yeni ve büyük bir harita ile birlikte, belirli platformlar için geri gelecek.” Piyasada yer alan benzer Battle Royale oyunları (PUBG,APEX Vb.) eski haritalarını rotasyonda tutarken, Warzone Verdansk ile işinin bittiğini açıklamıştı. Aslında Raven Software, haritanın neden tekrardan geri gelmeyeceğini açıklamıştı fakat şimdi ortaya çıkan bu geri gelme iddiası oyuncuları heyecanlandırdı.

17 Nisan’da bir LegionFarm yayınında Activision’ın Operasyon Müdürü “Alex Summers”,

-Verdansk tekrar gelecek fakat önümüzdeki yıl geri gelecek. Çok fazla detay vermek istemiyorum fakat gelecek yıl belirli platformlarda dönüş yapacak. dedi.

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason