Yaklaşan Antwerp Major sayesinde hatıra silah kasaları geri döndü!


 Antwerp Major, Counter-Strike: Global Offensive’den hatıra silah kaplamaları ve sticker almak için oyuncuların hatıra jetonları satın almaları veya kazanmaları gerekir. Bu jetonlar yalnızca yakın zamanda piyasaya sürülen Antwerp Major Pass aracılığıyla edinilebilir. Hatıra jetonları her biri 2,99 ABD Doları tutarındadır, ancak CSGO oyuncuları yükseltilmiş Antwerp Major Pass’ı 17,99 ABD Doları karşılığında üç jetonla satın alarak bir başlangıç yapabilir.

Pass sahipleri ayrıca Pick’ems zorluklarını tamamlayarak üç jeton kazanabilirler. Katılımcılar, Antwerp CSGO Major’daki rakip takımların turnuvanın tüm aşamalarında nasıl performans göstereceğini doğru tahmin etmelidir. Her üç görevde bir jeton verilir. Seviyeler bronzla başlar ve elmas seviyesinde tamamlanır ve hatıra ana profil rozetini yükseltir.

Antwerp Major hediyelik eşya kasalarında hangi kaplamalar var?

Antwerp Major hediyelik eşya kasalarında bulunan tam görünümler, haritaya ve oyuna bağlı olarak büyük ölçüde değişir.

Her Antwerp Major hatıra kutusu, haritanın özel koleksiyonundan bir silah kaplaması içerir. Oyuncular, hatıranın hangi maça ve tura karşılık geldiğini seçerler. Kasa daha sonra ilgili haritadan rastgele bir görünüm çekecektir. Tüm Antwerp Major hatıra silah görünümleri, her iki takımın çıkartmaları, turnuva logosu ve yuvarlak MVP’nin imzasıyla birlikte gelir.

 

Riptide Operasyonu, etkinliğindeki yeni koleksiyonların çoğu, Antwerp hediyelik eşya kasalarında mevcut. Uygulanabilir haritalar Dust 2, Mirage, Nuke ve Vertigo’dur.

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason