Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile geliyor!

Ubisoft, Rainbow Six severlere müjdeli haberi verdi. Rainbow Six serisini resmi olarak mobil uygulamada da devam ettireceğini açıkladı. Bununla birlikte şirket, “Free to play” oynaması ücretsiz, birinci şahıs “FPS” mobil oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile oyununu açıkladı.

Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile

Oyunda, oyuncular 5v5 maçlar ile birbirlerine karşı veya “Saldırıya Karşı Savunma” modlarında oynayabilecekler. Saldırganların dronları konuşlandırarak ve duvar gibi çeşitli engelleri aşarak düşmanları hakkında istihbarat veya bilgi elde etmeye çalışacaklar.

Savunma ekibindekiler, casus kameralar ve çeşitli tuzak teknikleri kullanarak istihbaratlarını güvende tutabilmek için sürekli kontrol edecekler. Ayrıca oyunda Bank ve Border gibi, Rainbow Six Siege haritalarının da yeniden karşımıza çıkacağını belirtelim.

Ubisoft tarafından yapılan açıklama:

Oyuncular, strateji ile ekip çalışmasını birleştirerek, kazanmak için saldırma ve savunma arasında gidip gelirken yoğun yakın dövüşün heyecanını da yaşayacaklar. Rainbow Six dünyasında, her biri kendi benzersiz beceri setleri, silahları ve gadget’larıyla donatılmış, özelleştirilebilir, yüksek eğitimli operatörlerden oluşan bir ekip oluşturacaklar.

Ubisoft, Rainbow Six Mobile oyuncularının hareket halindeyken oynama rahatlığına da düşünerek çeşitli modlar ve özelleştirilebilir kontroller eklediğini, bu sayede mobil platformlara, tamamen optimize edildiğini belirtiyor.

Kullanıcılar, akıllı telefonlarında veya tabletlerinde klavye mouse bağlayarak da oynama imkanına erişecek. Ve de bu yeni oyunu erkenden denemek isteyen kullanıcılar için ise Rainbow Six Mobile’ın websitesinde yapılacak testlere kayıt olarak beta versiyonlarını test edebilinecek.

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason