8 Nisan 2022 ,

Valorant Mobile Mı Geliyor?

Valorant hızla dünyanın en iyi PC nişancı oyunlarından biri haline geldi. Mobil Valorant söylentileri, oyunun çıkışından bu yana devam etti. Şimdi ise beklenenden daha erken gerçekleşebilir.

Valorant oyuncuları yakında mobil cihazlarında oynayabilecekler. Oyuna dair ekran görüntüsünü sızıntı yapan ValorLeaks’e göre oyun zaten test aşamasına girmiş.

Valorant Mobile yakında

Mobil oyuncular, Valorant’ın 2020’de rekor kıran çıkışından bu yana oyunu telefon ekranlarında denemeyi umuyorlardı.

ValorLeaks, Valorant ile ilgili çok sayıda doğru sızıntı sağladı ve bir yenisi mobil versiyonun teste girdiğini gösteriyor. Sızıntı doğruysa, oyuncular tam olarak geliştirilmiş bir Valorant Mobile’yı düşünülenden daha erken beklemelidir. Sızıntı yapan kişi ayrıca shooter oyununun mobil versiyonundan oyun içi bir ekran görüntüsü de yayınladı.

Sızıntı, uygulamanın Çince sürümünden geliyor gibi görünüyor, bu nedenle farklı bölgelerdeki seçkin oyuncuların oyunu zaten denediği açık. Mobil Valorant’ın yerleşimi, sızdırılan ekran görüntüsünde temiz ve anlaşılır görünüyor.

Yetenek simgeleri, erişilebilirlik için ekranın sağ üst tarafında soluk metin olarak görüntülenirken, hareket simgeleri altta çok daha yakın. Ekran görüntüsü defans oyuncusundan alınmış, bu nedenle satın alma menüsü için bir alışveriş sepeti simgesi hala görünür durumda. Oyuncular, ekranın ortasındaki sepete tıklayarak silahlarını satın alabilecekler.

Normal oyuncuların henüz beta erişimine sahip olmadığı için bu ekran görüntüsünün nasıl sızdırıldığı hala bilinmiyor. Sızıntı yapan kişi daha önce beta erişiminin bir davet sistemi ile yakında açılacağını açıklamıştı. Yalnızca mevcut bir beta kullanıcısından davet alanlar Valorant’ı çalıştırabilir. Valorant’a beta erişimi alan biri, kişisel bir tavsiye bağlantısı aracılığıyla beş kişiyi daha davet edebilir.

Valorant Mobile’ın oyun içi sohbeti olacak mı?

Sızan ekran görüntüsü, oyun içi sesli ve yazılı sohbet için simgeler de içeriyor. Mobil oyuncular, tıpkı PC versiyonunda olduğu gibi oyun sırasında birbirleriyle iletişim kurabilecekler.

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason