Christopher “GeT_RiGhT” Alesund, 31. doğum gününü kutladı ve sürpriz bir hediye aldı. Trainwreckstv, GeT_RiGhT’e 16.000 $’lık (Yaklaşık 262.000₺) CS:GO doğum günü hediyesi aldı.

Trainwreckstv’den, GeT_RiGhT’e bu cömert hediyeyi, skin ticareti yapan “zipeL” aracılığıyla satın aldı. Hediye, 2014 ESL One Katowice Major’dan, holografik bir Team Dignitas çıkartma. Çıkartma son derece nadir ve maliyeti 16.000 dolardan fazla.

Trainwreckstv’den gelen hediye GeT_RiGhT’yi yüksek maliyeti nedeni ile şaşkına çevirdi.

Christopher Alesund tarafından paylaşılan Tweet’te;

Bu ne kadar inanılmaz bir şey. Trainwreckstv, yayına katılıyor ve bu önemli güne, bu muhteşem parçayı bırakıyor. Bu konuda hala kafam karışmış durumda. Sana ne kadar teşekkür etsem az dostum.. Bazı insanlar sadece farklı yaratılmıştır!

Ayrıca GeT_RiGhT yayın sırasında;

“Bunu tutmak zorundayım. Kardeşim, bunu böyle yapacağım…Kabul edeceğim ve sen geri isteyene kadar envanterimde olacak.” dedi.

2014 ESL One Katowice Major çıkartmaları 72.000 $’a varan yüksek fiyatla inanılmaz derecede pahalı. Fiyatları, özellikle çok nadir olmalarından kaynaklanmaktadır. Counter-Strike: Global Offensive 2014’te bugünkü kadar popüler olmadığı için bu çıkartmaların çoğu satın alınmadı.

GeT_RiGhT, 2014 ESL One Katowice Major’da Ninjalar Pyjamas ile yarıştı ve büyük finalde kaybetti. Şu anda Dignitas’ta yayıncı olarak imzası var, bu da bunu, onun için marka üstü bir hediye haline getiriyor.

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason