KULLANIM KOŞULLARI VE ŞARTLARI

www.ligazone.com internet sitesi metnin devamında “Site” olarak ifade edilecektir. Sitenin kullanım hakları, Namık Kemal Sok. Yenikent Erson Ekici Apt. No:8 Gönyeli/Lefkoşa-K.K.T.C. adresine kayıtlı; LIGAZONE BİLİŞİM VE ORGANİZASYON LTD.’e aittir.

 

 1. Sitenin amacı

1.1 Sitenin amacı, Turnuvalar, Ligler ve diğer rekabetçi formatlarda, yetenek temelli rekabetçi bilgisayar ve mobil oyunlarında, örneğin; CS:GO, League of Legends, PUBG vb. kullanıcıları, düzenlenen Ücretsiz ve/veya Ücretli yarışmalara katılabilecek ve Krediler(PARA), puanlar, ürünler veya oyun ürünleri (Bilgisayar parçaları, oyun içi eşyalar, kıyafetler ve vb.) gibi ödüller kazanabileceklerdir. Ücretli Turnuvalardaki kullanıcılar  “Ücretli Giriş” önceden kabul edilen katılım ücretini ödeme koşuluyla turnuvalara ve yarışmalara katılım hakkı kazanır. Turnuvaya katılan ve Yarışmayı kazanan yarışmacılar Ödül havuzundan kazanmış oldukları ödülleri Site’nin önceden belirlenmiş olan yüzdelik oranında komisyonunu çıkartıldıktan sonra, en uygun yerlerde alabilirler.

1.2 Site’nin Maç ve Turnuva hizmetleri (metnin devamında “Hizmetler” olarak ifade edilecektir) “Oyun becerileri” olarak kategorize edilir ve oynanan herhangi bir Maç veya Turnuvanın sonucu şansa değil, yalnızca beceriye bağlı olacaktır. Kullanıcı hesabınızdan para kullanarak giriş yapabilir ve ödüllü yarışmalara katılabilirsiniz. Banka hesabınıza veya çevrimiçi Ödeme Sağlayıcılarından kredilerinizi geri çekebilirsiniz. Para transferleri sadece Ödeme Sağlayıcıları ile sağlanmaktadır, konuya detaylıca Bölüm 6’dan bakınız.  

 1. Uygunluk

2.1 Hizmetleri kullanabilmek için siteye üye olmanız ve Kullanıcı Hesabınızı aktif şekilde kullanmanız gerekir; bununla birlikte aşağıdaki şartlara da uyulması gerekmektedir:

2.1.1 Kullanıcıların gerçek kimlik bilgileri ile Siteye üye olmaları gerekmektedir.

2.1.2 Bankadan para transferi yapılması durumunda, kullanıcıların 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.

2.1.3 Aktif ve kendine ait bir E-posta adresi belirtmek.

2.1.4 Kullanıcıların yukarıda belirtilen şartları kabul etmeleri ve aynen uymaları gerekmektedir.

2.2 Site çalışanları ve/veya yöneticileri ve/veya temsilcileri ve/veya ortakları test ve/veya ürün geliştirme amaçları dışında Yarışmalara katılamaz. 

2.3 Site zamanı belli olmaksızın sizden siteye erişiminiz için uygunluk kanıtı talep edebilir. Site için kimliğiniz veya uygunluğunuz ile ilgili kanıt gösteremediğiniz durumlarda yegâne ve kesin kararla üyeliğiniz askıya alınabilir veya üyeliğinize son verilebilir. Uygunsuzluk nedeni ile üyeliğine son verilen Kullanıcı Hesapların önceki Kredileri banka hesabı sahibine geri ödenir.   

2.4 Kullanıcı, Ücretli Giriş yapılan Yarışmalara ve Turnuvalara katılmak amaçlı tahsil edilen Kredilerin iade edilmediğinin tam anlamıyla bilincinde olduğu Kabul edilir.

 1. Ücretler

3.1 Site’de belirli maçlara veya turnuvalara katılmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu maçlara veya turnuvalara uygulanan ücretler ise;

3.1.1 Bölüm 10.1’ göre Site ödül komisyonu;

3.1.2 Bölüm 5.6.2’ye göre hesabınızda bulunan bakiyenizi çektiğiniz durumlarda, Site’e işlem ücreti veya bir yönetim ücreti ve

3.1.3 Bölüm 10.3’e göre TL’den başka para birimiyle ödeme yaparken ödeme sağlayıcıya para birimi dönüştürme ücretidir.

3.2 Katılmak istediğiniz etkinlik için belirlenen ücreti ödemediğiniz takdirde, ücret ödenmesi gereken etkinliklere(maçlar ve turnuvalara) katılamazsınız.

 1. Gerekli Bilgiler

4.1 Üyelik işlemleri veya Kullanıcı Hesabına Kredi transferi sırasında aşağıda belirtilen bilgilerin verilmesi gereklidir: 

4.1.1 Kullanıcı adı olarak görünen bir takma ad,

4.1.2 Şifre,

4.1.3 E-mail adresi,

4.1.4 Doğum tarihi veya Maç ve Turnuvalarda gerekli Ücretli Girişler için hesaba para yatırılacaksa 18 yaşından büyük olduğunuzu gösteren bir ispat,

4.1.5 Tam ad ve soy ad,

4.1.6 Daimi ikametgâh adresi,

4.1.7 Telefon numarası

4.1.8 Oyun ile ilgili bilgiler, örneğin Oyun Hesabı veya takma adlar ve

4.1.9 Yarışmalara Ücretli Giriş yapılacağı durumlarda, kredi kartı veya diğer ödeme bilgileri.

4.2 Verilen bilgiler talep edildiği üzere doğru, yeterli, güncel ve tam olmalıdır. Site giriş yaptığınız üyelik hesabınız ile ilgili kasten yanlış bilgi kullandığınızdan şüphe ettiği durumlarda Kullanıcı Hesabınızı silme hakkı saklıdır. Site’nin aynı zamanda rahatsız edici ve/veya uygunsuz kullanıcı adlarını değiştirme ve/veya askıya alma ve/veya silme sorumluluğu tamamen kendisine aittir. 

 1. Kullanıcı hesapları

5.1 İşbu Şartların yükümlülükleri ve bu Şartlara uyma tamamen sizin sorumluluğunuzdadır ve tahakkuk eden tüm haklara sahip olursunuz. Sizin, Kullanıcı Hesabınızı kullanarak herhangi bir başkasının Siteye giriş yapmasına ve/veya Ödülleri almasına ve/veya Turnuvalara katılmasına izin vermemelisiniz. Size ait olan Kullanıcı Hesabı bir başkasına aktarılamaz. Keza Kullanıcı Hesabınızdan gerçekleşen her türlü aktivite ve faaliyetler hesap sahibi olan siz tarafından gerçekleşmiş sayılacaktır.  

5.2 Siteye yalnızca 1 (bir) aktif hesap üzerinden erişim izni verilir. Site’nin tüm hakları saklı olup bir kullanıcının birden fazla Kullanıcı Hesabının bulunup bulunmadığının takibini yapmak Site’nin sorumluluğunda değildir.  Birden fazla Kullanıcı Hesabı açtığınız ortaya çıktığı takdirde ise size ait tüm Kullanıcı Hesapları Siteden tarafınıza herhangi bir bilgi verilmeden silinebilir. Site’nin belirli coğrafik bölgelerdeki Proxy sunucularını ve/veya IP adreslerini kullananlarda dâhil olmak üzere ve keza bu kişilerle sınırlı olmamak üzere erişim kısıtlama hakkına sahiptir.

5.3 Sitenin ve kullanıcı hesabınızın kullanımı ile ilgili olarak şunları kabul ederseniz:

5.3.1 Site tarafından üyelik formunda doldurulması istenilen bilgilerin yeterli, güncel ve talep edebileceği şekilde tam olarak belirtilmesi, kendiniz hakkında doğru ve eksiksiz bilgiyi sağlamak; (metnin devamında “Üyelik Bilgileri” şeklinde ifade edilecektir); Sitede yer alan herhangi bir kayıt formunun (kayıt verileri) talep edebileceği şekilde, kendiniz hakkında doğru, güncel ve eksiksiz bilgiyi sağlamak;

5.3.2 Şifre ve kimlik bilgilerinin güvenliğinin sağlanması;

5.3.3 Üyelik Bilgileri ve diğer bilgilerin yeterli ve tam olması amacıyla saklanması ve belirli aralıklarla güncellenmesi ve

5.3.4 Kullanıcı Hesabınızın tüm kullanımlarından ve hesabınızda gerçekleşecek her türlü aktiviteden tamamen kendiniz sorumlu olursunuz. İsteyerek eksik veya yanlış bilgi vermek veya güncel veya sürdürülebilir yeterli ve tam bilgi vermekten kaçınmak Kullanıcı Hesabınızın kaldırılmasına yol açabilir.

5.4 Ödemeler

5.4.1 Ücretli yarışmalara katılmak amacıyla öncesinde hesabınıza para yatırmadıysanız, Ücretli Giriş Yarışmalarına katılmak için Kullanıcı Hesabınıza Kredi ödemesi yapmanız gerekmektedir.  Kullanıcı Hesabınıza kredi transferi yapabilir (bkz. Bölüm 6) veya (var ise) Site’de tanıtım veya reklam amaçlı ödüllendirildiğiniz kredileri kullanabilirsiniz. Verebileceğiniz minimum ödeme 25.-TL (yirmi beş Türk Lirası) olup, kredilere faiz ödenmeyecektir. Tüm ödemeler sizin adınıza olan bir banka veya ödeme hesabından gerçekleştirilmek zorundadır. Site’nin ayrıca Kullanıcı Hesabınızdan önceden yapılan herhangi ya da bütün ödemeyi kabul etme ya da doğrulama isteme hakkı saklıdır. Herhangi bir ihtilafta, vermiş olduğunuz onayın Site tarafından kanıt olarak kullanılabileceğini kabul ettiğiniz varsayılır. “Ücretsiz giriş” Yarışmalarına katılmak için ödeme yaparak kredi satın almanıza gerek yoktur.

5.4.2 Sonucu her ne olursa olsun, siteyi herhangi bir kredi kartı ve/veya ödeme yöntemiyle dolandırmaya teşebbüs etmek ve/veya meşru ücretleri ve/veya talep edilen ücretlendirmelerde ve/veya ödemelerin onaylanmasında tarafınızdan bir sahtecilik teşebbüsünde bulunmanız halinde hesabınızın derhal silinmesine ve de Ödül haklarının kaybedilmesine ilaveten Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C.) Mahkemeleri’nde hukuk ve/veya ceza davası açılacak keza bu davanın ve/veya davaların aktif takibine ve cezai takibata müracaat edilecektir.

5.5 Para Çekimleri

5.5.1 Dilediğiniz zaman kullanıcı hesabınızdan kullanılabilir kredilerinizi çekmeyi talep edebilirsiniz. Sahtekârlıktan şüphelenildiği durumlarda para çekilme imtiyazları güvenlik nedeniyle iptal edilebilir. Para çekme talebiniz, anında işleme alınır ve 24 saat içinde sonuçlanır. Herhangi bir sakınca yok ise ödemeniz çekme talebinde bulunduğunuz andan 24 saat sonra gerçekleşir.

5.5.2 İzin verilen minimum para çekme tutarı 50.-TL (elli Türk Lirası)’dır. Para çekme işlemleri, çekilen tutarın belli bir yüzdesi (ödeme sağlayıcı tarafından belirlenen) işlem ve idare ücretine tabi olabilir ve/veya Site’nin uyguladığı bir komisyon yüzdeliği olabilir. Bu gibi durumlarda Site otomatik olarak çekilen krediden düşerek bu ücret için tazminat alma hakkını saklı tutar. Para çekme işleminin 3 (üç) iş günü içinde alınmaması durumunda müşteri desteği ile irtibat kurmanız önerilir.

5.5.3 Herhangi bir para çekme talebinizden önce uygun kimlik bilgileriniz ve uygunluk kanıtınız talep edilebilir. Dolandırıcılıkları ve hesap çalınmasını önlemek amacıyla Site sizin veya kredi kartı sahibinin (tatbik edilebilirse) para çekiminin ve kişinin kimliğinin geçerliliğini saptamak amaçlı kimlik bilgilerinin doğrulanmasını isteme hakkı saklıdır. Geri çekim ödemeleri bu gibi doğrulamalar alınmadan yapılmaz. Bu gibi bir doğrulama 10 (on) iş günü içerisinde alınmazsa geri çekim talebi iptal edilir, keza Kullanıcı Hesabı askıya alınır ve tarafınıza mail yolu ile ulaşılır.

5.6 Kullanıcı Hesabının Kapatılması

 5.6.1 Kullanıcı Hesabınızı dilediğiniz zaman [email protected] adresi ile direkt iletişime geçerek kapatabilirsiniz.

5.6.2 Site’de para tutarındaki kredileri, kullanıcı hesabından aktarabilirsiniz (ilgili para çekme ücretlerinin düşülmesine tabidir).

5.6.3 Eğer kapatılmış ve/veya bloke edilmiş ve/veya geçerli olmayan bir hesaptan para çekmek istiyorsanız destek birimi ile iletişime geçmelisiniz.

5.7 Aktif olmayan hesaplar.

5.7.1 Aktif olmayan bir kullanıcı hesabı, kesintisiz on iki(12) ay boyunca erişilmeyen bir hesaptır.

5.7.2 Kullanıcı Hesabınız aktif olmayan hesap konumuna düştüğünde, Site, kullanıcı hesabının kapatılacağını bildirmek için e-posta yoluyla sizinle irtibata geçecektir ve bu tür bir e-posta gönderilmesinden otuz(30) gün sonra, giriş yapmazsanız, hesap bakiyenizde bulunanlar(paranın tümü), promosyon amacıyla kullanılmak veya bağlı yardım kuruluşlarına bağışlamak veya siteyi daha da iyileştirmek için farklı şekillerde kullanılmak üzere Site’e geri aktarılabilir.

 1. Üçüncü-taraf Ödeme Sağlayıcıları

6.1 Site Kullanıcı Hesabından sağlanan ödemeleri ve geri çekim süreçlerini yönetmek amaçlı üçüncü-taraf elektronik ödeme ve finansal kurumların (metnin devamında “Ödeme Sağlayıcılar” olarak ifade edilecektir) hizmetlerini kullanır. Site’nin Ödeme Sağlayıcılardan ödeme sağladığı ve aldığı bu bilgilerin kullanılma ve açıklanma şekli bu koşullar uygun olduğu durumlarda üçüncü taraf Ödeme Sağlayıcının şart ve koşullarına uygun olarak yapılır.

6.2 PayPal veya benzeri tüm Ödeme Sağlayıcılarından Kullanıcı Hesabınıza para aktarmak veya para çekmek gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için ve bu gibi Hizmetlerin sağlanabilmesi adına makul olarak Site’yi geri dönüşü olmaksızın yetkilendirebilirsiniz. Geçerli her Ödeme Sağlayıcısının şart ve koşullarınca davranmayı ve bu Site Şartları ile Ödeme Sağlayıcısının şart ve koşulları arasında herhangi bir uyuşmazlık olması durumunda Site Şartlarının hüküm süreceğini Kabul edersiniz. Site’nin kredi kartınızın yetkisiz kullanılmasından veya Hizmetlerin veya Sitenin kullanımı ile ilgili olarak üçüncü bir taraftan yapılan diğer ödeme yöntemlerinden kaynaklanan kayıplardan sorumlu olmadığını kabul edersiniz.

 1. Arızalanmalar, Dolandırıcılık ve Yetkisiz Erişim

7.1 Site’nin teknik ve/veya donanım ve/veya yazılım arızalarından, kesilen ve/veya erişilemeyen ağ bağlantılarından ve/veya Platform üzerinde oynanan oyundan bağlantı problemi nedeniyle erişim dışı kalmış olmaktan veya Oyun ile ilgili yanlış ve/veya yetersiz paylaşımların sonuçlarından herhangi bir sınırlama olmadan sorumlu olmadığını kabul edersiniz. Aynı zamanda herhangi “hack” olayı ve/veya çalma ve/veya diğer yetkisiz erişimlerden kaynaklı zarar ve/veya kayıp ve/veya hasarlardan ve/veya Siteye ve/veya Kullanıcı Hesabına yetkisiz erişimden Site’nin sorumlu olmadığını kabul edersiniz.

7.2 Yapmamanız Gerekenler:

7.2.1 Sitenin sistemlerine veya kendinizinkinden başka herhangi bir kullanıcı hesabına yetkisiz erişim sağlamak, sitenin iletişimlerine ve/veya prosedürlerine ve/veya performansına müdahale etmek ve/veya siteye kasten zarar vermek ve/veya teşebbüsünde bulunmak ve/veya zarar vermek;

7.2.2 Makroların ve/veya botların ve/veya otomatik programların ve/veya hile yazılımlarının, ve/veya ekran analiz araçlarının, oyuncular ile gizli anlaşmalar ve/veya herhangi bir tür modifikasyonun yardımı ile çevrimiçi oyununuzun sonuçlarını etkilediğiniz takdirde bu gibi durumlar Site ile ilgili dolandırıcılık suçu işleme olarak nitelendirilecektir;

7.2.3 Platformda oynanan herhangi bir oyunun insan beceri bileşenlerini değiştirmeye teşebbüs etmeyiniz;

7.2.4 Daha az yetenekli bir kullanıcı ile eşleştirilmek için kasıtlı olarak beceri seviyenizin altında oynamayınız veya

7.2.5 Otomatik ve/veya makro programlanmış botlar ve/veya benzeri metotlar aracılığıyla; Maça ve/veya Turnuvaya ve/veya Oyunların herhangi bir bölümüne katılmamanız gerekmektedir, aksi takdirde Site üzerinde dolandırıcılık suçu işlemiş olursunuz. Bu gibi herhangi bir teşebbüs Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yasaları önünde hukuk ve/veya ceza ve/veya ilgili yasaların yasalarının ihlali sayılır ve sadece Kullanıcı Hesabınızın kapatılmasıyla kalmayıp tüm Ödüllerin, Hesap bakiyeniz (Site içi Cüzdan Hesabı) , bonusların ve hakkınız olanların kaybedilmesine ve sonucu olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mahkemeleri önünde aleyhinize hukuk ve/veya ceza davasının açılmasına sebep olur. Site’nin Maç ve Turnuva oyun sonuçlarını değiştirme teşebbüsü gibi girişimlerden şüphelenmesi durumunda ve her kimin bu Şartları ihlali söz konusu olursa Kullanıcının Kullanıcı Hesabını silmesinde yegâne yetki kendindedir ve mümkün olan her türlü yasal yaptırıma başvurur. 

 1. Maçlarda veya Turnuvalarda Eşleşmeler

 8.1 Site’nin eşleşmelerde ve/veya turnuvalarda bir maçın ve/veya turnuvanın sonuçlarını iletmek için bir temsilci olarak atandığını kabul edersiniz. Site hiçbir şekilde hiçbir maça ve/veya turnuvaya katılmaz.

 8.2 Site’de katılacağınız bir maça ve/veya turnuvaya ilişkin tüm şartları ve koşulları okuduğunuzu ve anladığınızı açıkça kabul edersiniz.

 8.3 Eşleştirme (Rastgele) yoluyla bir maça ve/veya turnuvaya katıldıktan sonra, herhangi bir eşleştiğiniz takım arkadaşıyla ve rakiple maçı tamamlamak için oynamayı kabul edersiniz. Site, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, sitede yeni maçlar yayınlamaya devam edebilir; katılmaya açık olup/olmadığınızı da belirleyebilir.

 1. Turnuvalar

 9.1 Turnuvalar, her bir Turnuva için geçerli olan şartlar ve koşullar ile birlikte Site Şartlarına tabidir. Her Turnuva için geçerli olan şartlar ve koşullar ile Site Şartları çelişiyorsa, Site Şartları geçerli sayılacaktır.

9.2 Bir turnuvaya katılarak ve katılacağınızı onaylayarak, Turnuvanın konusu ve katılacağınız şartları okuduğunuzu ve anladığınızı açıkça onaylamış olursunuz.

 1. Ödüller ve Para Birimi

10.1 Ödüller size bütünlüğü (Belirtilen komisyon ücretlerinin düşülmesi)  ile verilir ve ödüllendirilen herhangi bir Ödül ile bağlantılı tüm ulusal ve/veya bölgesel ve/veya yerel vergiler sizin yükümlülüğünüzde ve sorumluluğunuzdadır. Site’nin tüm Ücretli Giriş Yarışmalarda ve Turnuvalarda Ödülün önceden belirlenen %50’lik kısmını komisyon bedeli olarak alma hakkı saklıdır.

10.2 Yapılan Maç ve Turnuvaların sonucu katılımcı sayısı ve her katılımcının beceri seviyeleri ile direkt olarak ilgilidir. Site sizin veya herhangi başka bir Kullanıcının kazanması veya kaybetmesi şanslarına yorum veya temsilcilik yapmaz.

10.3 Tüm parasal Ödüller Kullanıcının site üzerindeki cüzdan hesabına direkt Kredi olarak verilir. Tüm Kredi ve/veya Ödüller aksi belirtilmediği takdirde “Türk Lirası” cinsinden yatırılır. Eğer “Türk Lirası” cinsinden başka bir para birimi ile ödeme yaparsanız ödemeniz Ödeme Sağlayıcı tarafından “Türk Lirası”na çevrilir. Ödeme Sağlayıcınız tarafından belirlenen bir yüzdelik miktarı para birimini dönüştürme işlemi sırasında sizden kesilebilir. Bu kesinti oranı ise Site’nin kontrolünde değildir.  

10.4 Her Maçın ve/veya Turnuvanın sonucu ve Ödülleri Site ve/veya Yöneticileri ile birlikte oyunun kendisi ve/veya sunucu verisi tarafından belirlenecektir. Bu belirlemeler kesindir ve temyiz edilemez. Bu bilgiler doğrultusunda herhangi bir Maç ve/veya Turnuvaya kayıt olarak ve/veya katılarak bu kararları kabul etmiş olursunuz. 

 1. Tanıtım Etkinlikleri

11.1 Kullanıcı Hesabı oluşturarak, Site’nin kullanıcı adınızı, oyun verilerinizi ve istatistiklerinizi, turnuva kayıtlarınızı ve Site üzerindeki diğer oyun aktivitelerinize ait diğer bilgileri teşhir edebileceğini kabul etmiş olursunuz.  Kullanıcı adınızın, oyun verilerinizin ve istatistiklerinizin, turnuva kayıtlarınızın ve oyun aktivitelerinize ait diğer bilgilerin Site tarafından basılabileceğini; yayın veya yayımlanabileceğini ve tüm dünyada herhangi bir zamanda herhangi bir medya aracılığı ile pazarlama veya ilgili amaçlarla ek bir tazminat olmadan kullanılabileceğini kabul edersiniz. 

11.2 Eğer Siteye herhangi bir ses ve/veya video ve/veya metin materyali içeren ancak bunlarla sınırlı kalmayan bir yorum ve/veya soru ve/veya öneri ve/veya çizim ve/veya bilgisayar programı gönderir veya ulaştırırsanız (toplu olarak “Teklifler”) ; Site’nin ve bağlı kuruluşlarının ve/veya ortaklarının ve/veya distribütörlerinin; gayrı münhasır olarak, bütün dünyada, telifsiz, tamamen alt lisanslı kullanmak, dağıtmak ve/veya düzenlemek ve/veya  görüntülemek ve/veya  arşivlemek ve/veya yayınlamak  ve/veya alt lisans vermek, oluşturmak ve/veya çoğaltmak ve/veya kullanıma sunmak ve/veya iletmek ve/veya yayınlamak ve/veya satmak ve/veya başka bir dile çevirmek ve oyun ürünlerinin, Maçların ve Turnuvaların geliştirilmesi ve pazarlanması amaçlı herhangi bir medya aracı veya türevi bir teknoloji aracılığıyla kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz ve bu kurallar doğrultusunda ve yasal her türlü haktan feragat ettiğiniz gibi herhangi bir telif hakkı iddiasında da bulunamazsınız.

11.3 Site ve bağlı kuruluşlarına yukarıda belirtilen lisansı vermek için gereken tüm haklara sahip olduğunuzu ve verdiğiniz tekliflerin hiçbirinin karalayıcı ve alçaltıcı olmadığını kısıtlama olmaksızın fikri mülkiyet haklarını da içeren ya da ilgili yasaları ihlal eden üçüncü tarafların haklarını ihlal etmediğini beyan ve taahhüt edersiniz.

 1. Fikri Mülkiyet Hakları

12.1 Bir Kullanıcı Hesabı oluşturarak ve Site tarafından veya Hizmetleri kullanarak, hazırlanan herhangi bir Maç ve/veya Turnuvaya katılmanız, Hizmetlerdeki içeriği tamamen anladığınızı ve bu da dahil olmak üzere, sınırlandırılmayarak tüm Site tasarımını, metinleri, grafik, fotoğraf, ses ve videoları, bunların seçimi ve düzenlenmesi ve Hizmetlerin herhangi bir parçasını oluşturan tüm yazılımlara (toplu olarak “İçerik”) Site’nin ve/veya lisans verenlerin sahip olduğunun bilincinde olursunuz.

12.2 Aktarım veya satışta veya yaratılan türev işlerde içeriği istismar edecek herhangi bir düzenleme ve/veya yayınlama yapmayacağınızı ve/veya bu gibi durumlarla ilgili bir katılımda bulunmayacağınızı kabul etmiş olursunuz. Site sizin İçerik kullanımınızın üçüncü tarafların haklarını ihlal etmemeyi garanti veya beyan etmez. Site kesin ve eksiksiz bilgileri içermek için ciddi bir çaba sarf etse de herhangi bir İçeriğin kesinliği ve eksiksizliğine ilişkin bir garanti ve beyan vermez ve İçerikteki hatalar veya ihmallere yönelik herhangi bir sorumluluk üstlenmez. 

12.3 İçeriğin görüntülenen ve biçimini oluşturan markalar ve/veya logolar ve/veya hizmet işaretleri (topluca “Markalar”); bunlara Oyunların ve/veya Maçların ve/veya Turnuvaların isimleri de dâhil olmak üzere, Site’nin ve/veya diğerlerinin tescilli veya tescilsiz Markalarıdır. Sitede yer alanlar Site’nin veya Marka sahibi olan üçüncü bir tarafın önceden verilmiş yazılı bir izni olmaksızın bu Markaların herhangi bir lisansını veya kullanım hakkının dolaylı veya başka bir şekilde verilmiş olması tefsir edilmemelidir. Şartlarda sağlanan ve uygulanabilir telif hakkı ve/veya marka ve/veya patent ve/veya diğer fikri mülkiyet hakkı kısıtlaması dışında, Markayı ve/veya diğer İçeriği kötüye kullanmak kesinlikle yasaktır.

12.4 Site Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilgili yasalarından kaynaklanan her türlü yasal hakkı tüm yasalar kapsamında uygulayabileceği gibi bununla sınırlı kalmamak üzere uygunluğa göre yürürlükteki özel hukuk yollarına ve/veya cezai kovuşturmaya başvurabilir.

 1. Gizlilik Politikası

13.1 Site’nin Gizlilik Politikası, Site’ye daha önce verdiğiniz ya da Hizmetler aracılığıyla sizinle ilgili topladığı kişisel verileri ilgilendiren uygulamaları tanımlar.

13.2 Gizlilik politikasına buradan ulaşılabilirsiniz: http://www.ligazone.com/gizlilik-politikasi/

 1. Şikâyetler

14.1 Sizin veya Hizmetler ile ilgili herhangi bir şikâyetinizin olması durumunda Site’ye aşağıda belirtilen iletişim kanallarından ulaştırabilirsiniz;

Site üzerinden sohbet desteği ya da,

E-mail: [email protected]

14.2 Site’nin şikâyetinizle hızlı bir şekilde ilgilenmesi için belirtilen şikâyette kimlik bilgileriniz ve şikâyetin içeriğine ilişkin tüm detaylar net olmalıdır. Şikâyetinizi en çabuk şekilde çözüp doğru bir çözüm oluşturmak adına Site size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

14.3 Yaptığınız bir işlemle ve/veya ödemeyle ilgili olan herhangi bir iddianız işlem yapıldıktan itibaren yirmi dört (24) saat süre ile geçerli olacaktır; aksi takdirde Site iddiayı dikkate almaz. Bir iddia Site tarafına ulaştığı andan itibaren, bu iddia gözden geçirilir ve Site sizi sonuç hakkında bilgilendirir. Site’nin size bildirdiği sonuç dahilindeki kararı nihaidir.

 1. İstenmeyen E-Posta Engelleyicisi (Anti-Spam) Politikası

15.1 Site, genellikle “Spam” olarak ifade edilen eylemlerin önüne geçer. “Spam”lar şu şekilde tanımlanır:

15.1.1 Başlatan kişinin Site’de mevcut bir işi ve/veya kişisel ilişkisi bulunmadığı veya alıcının talebi üzerine veya alıcının açık rızasıyla gönderilmediği;  alıcılara gönderilen elektronik posta mesajları;

15.1.2 Konu dışı olan (tartışma konusu ile ilgisi olmayan) mesaj panolarına veya sohbetlere gönderilen, ilgisiz mesaj panolarına veya tartışma konularına çapraz gönderilen veya aşırı miktarda (Büyük hacimli) yayınlanan mesajlar;

15.1.3 Sohbet odalarına ve/veya Internet Relay Chat ve/veya hızlı mesajlaşma sistemi yoluyla (Skype, Facebook Sohbet veya Twitter gibi) gruplara ya da kişilere gönderilen talepler;

15.2 Spam iddiaları Site tarafından onaylanır ve tarafınıza bildirilirse, kendi takdirine bağlı olarak Site size önceden bildirerek veya bildirmeden aşağıda belirtilen yaptırımları gerçekleştirebilir:

 15.2.1 Hesabın askıya alınması: Güvenilir geçerli bir şikâyete karşılık Site Kullanıcı Hesabınızı kötüye kullanım nedeniyle derhal askıya alabilir. Askıya alma “nihai” bir uyarı verir ve sizin kötü eğilimli spam gönderme davranışınızın önüne geçer. Site geçerliliği kanıtlanmış her kötüye kullanımı değerlendirecek ve kendi takdirine bağlı olarak Kullanıcı Hesabının feshine veya Askıya Alınmasına karar verecektir ayrıca ilgili her Ödülü de geçersiz kılabilecektir. Site hesabınızın Askıya Alınması işlemini istediği zaman kendi takdirine bağlı olarak kaldırma hakkını saklı tutar.

15.2.2 Hesabın iptali: Güvenilir ve geçerli bir şikâyet durumunda, Site tarafından hesabınız kötüye kullanım nedeniyle derhal iptal edilebilir ve Ödüller geçersiz sayılabilir.

 15.3 Site’nin Anti-Spam Politikası kapsamında bir ihlali bildirmek isterseniz tüm kötüye kullanım kanıtlarınızı:  [email protected] adresine iletebilirsiniz.

 1. Kara Para Aklamayı Önleme ve Terör ile Mücadele Raporlaması

 16.1 Site Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yasaları tahtında Kara Para Aklamayı Önlemek ve Terör ile Mücadele suçlarına yönelik yürürlükte olan hukuk ve ceza hukuku kapsamında bulunan keza bu gibi herhangi diğer ilgili suçlara ve bu suçları düzenleyen yasalara uygunluk gösterir. Site tüm işlemleri kontrol ederek, herhangi şüpheli bir işlemi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki ilgili yetkili makamlara rapor edecektir.

16.2 Sitedeki Oyunlarda herhangi bir şüpheli eylem fark ederseniz derhal Site’e bildirmek ile yükümlüsünüzdür.

16.3 Yukarıda belirtilen kanunlara uygun olarak Site herhangi bir kullanıcı hesabını askıya alabilir ve/veya engelleyebilir ve/veya kapatabilir ve/veya fonları kesebilir.

 1. Davranış kuralları

17.1 Site Kullanıcı tarafından oluşturulan herhangi bir içeriği kaldırma ve davranış kurallarını (bundan sonra metinde “Davranış Kuralları” olarak adlandırılacaktır) ihlal eden kullanıcıların Siteye girişlerini daimî veya geçici olarak yasaklama hakkını saklı tutar. Aşağıdaki koşullar durumunda da bu madde tekrar geçerlidir;

17.1.1 Her kim sohbet alanlarının amacını kötüye kullanırsa,

17.1.2 Her kim herhangi bir müstehcen ve/veya ahlaka aykırı ve/veya iftira niteliği taşıyan ve/veya pornografik ve/veya küfürlü ve/veya şiddet içeren ve/veya aşağılayıcı ve/veya hakaret içeren ve/veya tehdit ve/veya taciz niteliğinde bir dil kullanırsa,

17.1.3 Her kim bir başka Kullanıcıyı taklit ederse,

17.1.4 Her kim kişilere ve/veya şirketlere ve/veya ürünlere saldırı niteliğinde düşünce ve/veya yorum paylaşırsa,

17.1.5 Her kim diğer şirketleri ve/veya URL’leri ve/veya herhangi reklam ve/veya tanıtım içeriğini övücü paylaşımlarda bulunursa,

17.1.6 Her kim kişisel bilgilerini paylaşırsa (ad – soy ad, telefon numarası, ev adresi, şifre),

17.1.7 Her kim telif hakkı olan ve.veya markalı materyallerin paylaşımını yaparsa,

17.1.8 Her kim herhangi bir gelişmiş yazı tipi ve/veya Java ve/veya tablo ve/veya HTML ve/veya diğer programlama komut dosyalarını veya komutları kullanırsa.

17.2 Site’nin sohbet odalarında ve/veya direkt mesaj bölümlerinde ve/veya mesaj panolarında yer alan yorum ve diğer elektronik mesajlar ve/veya verilen bilgiler Site’ye ait olur ve kamuya açılabilir. İfşa etmeyi seçtiğiniz bilgilerden Site sorumlu değildir.

 1. Şartların İhlali

18.1 Davranış Kuralları şartlarına uymadığınız ve/veya bu Şartları ihlal etmeniz durumunda Site’nin derhal müdahale etme hakkı saklıdır. Hesabınızın askıya alınması ve/veya kaldırılması; ya da kredilerinizin ve puanlarınızın; Kullanıcı Hesabınızdaki paranın çekilerek hile yaptığınız oyunculara aktarılması ve/veya size karşı yasal işlem başlatmak gibi eylemler için, bu gibi eylemler dâhil ancak bunlarla sınırlandırılmayarak hareket edilebilir.  

18.2 Site ihlal eylemi gösteren ve/veya bu gibi bir eylem yapma ihtimalinden şüphelendiği Kullanıcı Hesaplarını askıya alma ve/veya iptal etme hakkını saklı tutar. Bu gibi ihlaller karşısında bir Kullanıcı Hesabı kapatılırsa Site kapatılan hesaptaki paranın nasıl dağıtılacağına karar verme hakkını saklı tutar.

18.3 Şüpheli ve/veya iddia edilen suçlar ve/veya haksız davranışlar karşısında Site yetkili makamlar ile ve/veya üçüncü taraflar ile iş birliği yapabilir. Site kendi takdirine bağlı olarak aşağıda belirlenen adımlardan birini veya hepsini kullanma hakkını saklı tutar ve makul şekilde davranır:

18.3.1 Belirtilen şartlardan herhangi birinin ihlalinde;

18.3.2 Siteyi kredi kartı ya da çeşitli diğer ödeme yöntemleriyle, sonucuna bakmaksızın, dolandırıcılık girişimlerinde bulunanlar;

18.3.3 Yasal ücretlendirmeleri ve/veya ödeme taleplerini gerçekleştirmemek ve/veya “geri ödeme talebi” gerçekleştirmek, ya da Kullanıcı Hesabınıza yaptığınız para aktarımlarını ve/veya alımlarını inkâr etmek; 

18.3.4 Başka bir Kullanıcıyı hileli anlaşmalar ve/veya tekniklerle sonucunu düşünmeksizin aldatma girişiminde yer almak;

18.3.5 Dünyanın herhangi bir yerinde iflas etmiş ve/veya benzer işlemlere tabi olmak.

18.4 Site tarafından Kabul edilen Koşulların (Davranış Kuralları da dahil) ihlali durumunda, kullanıcının ihlali kasıtsız ve/veya ciddiyeti düşürerek yapmış olabileceği göz önünde bulundurulduğundan, kullanıcıya öncelikle bir uyarı gönderilir ve Kullanıcı Hesabı Site’nin takdirine bağlı olarak askıya alınabilir. Tekrarlanan suçların şartları kasıtlı olarak ihlal ettiği kanaatine varılacaktır. Davranış Kurallarını ihlal ettiğinizden şüphelenildiğinde Site’nin hesabınızı askıya alma hakkı saklıdır, buna; soruşturma devam ederken, Site’ye erişiminiz, Kredilerinizin dondurulması ve herhangi bir hesap bakiyesi ve/veya bekleyen para çekme işlemlerinin süresiz bekletilmesi de dahildir.

18.5 Site, kullanıcı hesabınızı sonlandırma ve/veya herhangi bir maç ve/veya oyun ve/veya turnuvaya katılımınızı sınırlama ve/veya yasaklama hakkını saklı tutar. Tüm ödüller (eğer varsa) Site’nin takdirine bağlı olarak iptal edilebilir. Erişimi askıya alınmış ve/veya sonlandırılmış herhangi bir kişi, Site’nin önceden yazılı onayı olmadan siteye yeniden kayıt olamaz ve/veya yeniden erişemez.

 1. Yerel Yasalar ve Kanunlar

19.1 İkamet ettiğiniz ve/veya Hizmetlere eriştiğiniz bölgenin ve/veya şehrin ve/veya ülkenin kanunlarına uyarsınız ve bu gibi kanunlara uymaktan yalnızca siz sorumlusunuzdur. Kanunlarınız Hizmetlere katılımınızı ve/veya Hizmetleri kullanımınızı kısıtlar ya da yasaklarsa Site ve ortaklarının sorumluluk almayacağını kabul edersiniz. Site ve ortakları örtük ya da açıkça, Sitede yer alan herhangi bir Maç ve/veya Turnuva ve/veya Oyuna yasal katılım hakkında herhangi bir beyanda bulunmaz ve/veya garanti vermez. Buna Site veya ortağı bir kişi ya da ortaklık talebinde bulunanlar da dahildir. Site ve ortakları Siteye eriştiğiniz konumu görüntüleme ve bulunduğunuz bölgedeki katılımınızın yasal olmadığı herhangi bir Kanun kapsamında erişiminizi engelleme hakkını saklı tutar.

 1. Feragat Edilemezlik

20.1 Site’nin belirtilen Koşulların hükümlerini herhangi bir zamanda uygulamaması, ya da belirtilen Koşulların hükümlerinden herhangi birinin sizin tarafınızdan herhangi bir zamanda icra göstermesini gerektirmemesi hiçbir durumda mevcut ve/veya gelecekteki bir eylemden feragat edilmesi olarak yorumlanamaz ve belirtilen hükümler Site’nin bir başka hükmü uygulamaya koyma hakkını etkilemez. Site tarafından belirtilen Şartların hiçbir kanuni hükmü ve/veya şartı ve/veya talebi ile yapılan açık feragati; bu kanuni hükmün ve/veya şartın ve/veya talebin yerine getirilmesi anlamında gelecekte gerçekleşebilecek herhangi bir yükümlülüğün feragatini teşkil etmez.

 1. Garanti Koşulları ve Mücbir Sebepler

21.1 Site yeterli ve güncel bilgileri içermek için makul bir çaba sarf ediyor olmasına rağmen, şu anda mevcut olan ve/veya ileride yaratılacak olan hiçbir web sitesindeki bilgilerin yeterliği ve/veya içeriği ve/veya bütünlüğü ve/veya yasallığı ve/veya güvenilirliği ve/veya işletilebilirliği ile ilgili tüm mesuliyeti ve yükümlülüğü reddeder. Site hiçbir bilginin ya da materyalin silinmesinin, saklanamamasının ve/veya yanlış tesliminin ve/veya zamansız teslimatının mesuliyetini ve yükümlülüğünü reddeder. İnternetten erişilen herhangi bir bilgi veya materyalin Site üzerinden indirilmesinden kaynaklanan herhangi bir zarardan Site mesul değildir ve buna bağlı bir yükümlülüğü ve sorumluluğu reddeder.

21.2 Yukarıda belirtilen maddeleri sınırlamadan, direkt ve/veya dolaylı olarak doğadan ve/veya dış kuvvetlerden ve/veya makul kontrolünün dışında gerçekleşen aksaklıklardaki performans düşüşlerinden ve/veya gecikmelerden hiçbir koşulda Site sorumluluk almaz, ve bu gibi durumlara internet kesilmeleri ve/veya bilgisayar ekipmanındaki arızalar ve/veya telekomünikasyon ekipmanı arızaları ve/veya diğer ekipman arızaları ve/veya elektrik kesintileri ve/veya grevler ve/veya iş uyuşmazlıkları ve/veya iş veya malzeme kıtlığı yangınlar ve/veya seller ve/veya kasırgalar ve/veya patlamalar ve/veya devlet eylemleri yerel ve/veya diğer mahkeme kararları, üçüncü tarafların performans göstermemesi ve/veya ısı; ışık ve/veya havalandırmada yetersizlikler dahildir ancak bunlarla sınırlandırılmaz.

21.3 Hizmetleri kullanmanız yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmetler “OLDUĞU GİBİ” ve “GEÇERLİ OLDUĞU KADAR” kavramları esasında sunulur. Site açık ve/veya zımni garanti olsun ya da olmasın her türlü garantiyi, belli bir amaca uygunluk ve ihlal edilmeme konusunda ticarete elverişliliğin zımni garantisi dahil ancak bunlarla sınırlı kalmadan açıkça reddeder. Site aşağıda belirtilen durumlarda garanti vermez.

21.3.1 Hizmetlerin sizin taleplerinizi karşılaması,

21.3.2 Hizmetlerin kesintisiz, zamanında, güvenli ve sorunsuz olması,

21.3.3 Hizmetlerden elde edilen sonuçların yeterli ve güvenli olması,

21.3.4 Hizmetler tarafından aldığınız ve/veya edindiğiniz herhangi bir ürünün ve/veya hizmetin ve/veya bilginin beklentilerinizi karşılaması, 

21.3.5 Mesajlarınızın ve/veya veri ve/veya bilgilerinizin hangi ortamda ve hangi biçimde olursa olsun kaybolmaması ve

21.3.6 Herhangi bir sorunun düzeltilmesi: İndirilen veya Hizmetler tarafından edinilen herhangi bir materyal sizin tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve indirmeden ve/veya böyle bir materyalden kaynaklı bilgisayar sisteminize gelecek herhangi bir zarardan ve/veya kaybedeceğiniz herhangi bir veriden yegâne sorumlu sizsinizdir. Site’den ve/veya Hizmetlerden edindiğiniz sözlü ve/veya yazılı hiçbir tavsiye ve/veya bilgi işbu metindeki şartlarda açıkça belirtilmediği müddetçe hiçbir garanti sağlamaz. 

21.4 Siteyi kullanarak indirilen ve/veya elde edilen materyal ve/veya verilerin indirilmesinden kaynaklı bilgisayar sisteminizde meydana gelebilecek herhangi bir zarardan ve/veya veri kaybından tamamen sizin sorumlu olduğunuzu anlar ve kabul edersiniz. Site ve Ortakları; Kullanıcılar ya da üçüncü taraflarca gönderilen içeriklerden, üçüncü tarafların eylemlerini ya da Kullanıcının bilgisayar ekipmanını veya diğer mülkünü etkileyecek bir hasardan ve/veya virüsten sorumlu ve/veya yükümlü değildir.

 1. Sorumluluğun Sınırlandırılması

22.1 Site ve ortaklarının direkt ve/veya dolaylı, ve/veya tesadüfi ve/veya özel dolaylı ve/veya cezai zararlardan yükümlü olmadığını; kar kaybı, iyi niyet, kullanım, veri ya da diğer soyut kayıplar dâhil ancak sınırlandırılmamak üzere (Site ve Ortakları benzeri zararların olasılıklarından haberdar dahi olsa) aşağıdakilere benzer nedenlerden kaynaklanan:

22.1.1 Hizmetlerin kullanılabilirliği ya da yetersizliği;

22.1.2 Herhangi bir üründen ve/veya veriden ve/veya bilgiden ve/veya satın alınan ve/veya edinilen hizmetten ya da ulaşan mesajdan veya Hizmetler aracılığıyla girilen işlemlerden kaynaklanan ikame mal ve hizmetlerin alma maliyeti;

22.1.3 İletime veya verilere yetkisiz erişim ve/veya değişiklik;

22.1.4 Bir kimsenin Hizmetlerle ilişkili ifadeleri ve/veya tutumları ve/veya  davranışı;

22.1.5 Hizmetleri ilgilendiren bir diğer husus, Site ve ortakları herhangi bir zarar veya kaybın hizmetleri kullanmanız nedeniyle gerçekleştiğinden yükümlü bulunduğu durumda İşbu Şartların diğer hükümlerine bakılmaksızın, Site ve ortakları herhangi bir Maça, Turnuvaya ve/veya Oyuna katılımınızdan ve/veya Hizmetlerle ya da Hizmetlerin bir özelliği sebebiyle;platform içerisinde kaybettiğiniz toplam ücret (1000-TL “Bin” hiç bir koşulda geçmeyecektir.) kadar sorumludur.

 1. Tazminat

 23.1 Site tarafından sunulan herhangi bir Hizmete kayıt olmanız ve/veya katılmanız durumunda, Site alt kuruluşlarına ve/veya ortaklarına ve/veya yöneticilerine ve/veya idarecilerine ve/veya çalışanlarına ve/veya hissedarlarına ve/veya tedarikçilerine ve/veya işbirlikçilerine ve/veya girişimcilerine ve/veya temsilcilerine ve/veya lisans verenlerine ve/veya diğer yerine geçen temsilcilerine ve/veya haleflerine (metinde “Tazminat Alacak Olanlar” olarak geçecektir) tazminat vermeyi, savunmayı ve zarar vermemeyi kabul edersiniz. Hizmetleri kullanımınız ya da kötüye kullanımınızla ilgili ya da bundan kaynaklanan (sizin tarafınızdan yetki verilmeden kendi Kullanıcı Hesabınızın kullanımı da dahil ancak bununla sınırlandırılmadan) tüm taleplerin, ücretlerin (makul yasal ücretler ve masraflar dahil), zararlar, yükümlülükler ve/veya masraflar ve/veya zorunlulukları karşılamayı kabul edersiniz.    

Site’nin tazminatı destekleyen herhangi bir iddianın münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkı saklıdır ve bu gibi benzeri durumlarda belirtilen türde bir iddiayı savunmak için Site ile iş birliği yapmayı kabul edersiniz. Site’nin önceden yazılı bir onayı olmadan işbu Şartların bölümü kapsamındaki hiçbir talebi ve/veya iddiayı ve/veya garantilerin reddedilmesini, herhangi bir karara bağlayamazsınız.

 1. Bölünebilirlik ve Temlik

24.1 İşbu Şartların herhangi bir kısmı geçersiz ve/veya uygulanamaz sayıldığı takdirde, hüküm Şartlarından ayrılmış sayılırsınız ve bu durum diğer hükümlerin geçerliğini ve yürütülebilirliğini etkilemez.

24.2 Site tarafından verilmiş önceden yazılı bir izin olmadan belirtilen Şartlardaki hak ve yükümlülüklerinizi üçüncü taraflara tamamen ve/veya kısmen temlik edemez ve/veya rehin edemezsiniz.

 1. Bildirim ve Uyarılar

 25.1 Taraflar arasında aksi kabul edilmedikçe, bu Şartlar altında bir tarafın verdiği herhangi bir tebliğ ve/veya talep ve/veya onay ve/veya diğer iletiler (bundan böyle metinde “Tebliğler” olarak geçecektir) İngilizce ya da Türkçe olmalıdır ve diğer tarafa bireysel olarak ve/veya diğer tarafın bilinen adresine kayıtlı ön ödemeli hava yoluyla iletildiği takdirde geçerli ve/veya etkili sayılır

25.2 Herhangi bir bildirim (Tebliğ) ve/veya iletiler aşağıdaki koşullarda geçerli sayılır:

25.2.1 Yukarıda belirtildiği üzere bilinen adrese elden teslim edilmiş ise;

25.2.2 Eğer (posta yolu ile) mektup ile gönderildi ise (taahhütlü mektup ile gönderilmişse), gönderildiğinin ikinci günü;

25.2.3 E-posta yolu ile gönderilirse ve gönderilen e-posta alıcı tarafından gönderildiği tarihte onaylanır ise.

25.3 Eğer bildirim (tebliğ) iş günü olmayan bir tarihte ve/veya zamanda gönderilirse, bir sonraki iş günü gönderilmiş sayılır ve bu bağlamda iş günleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki bankaların açık olduğu günler olarak belirlenmiştir.

 1. Geçerli Hukuk ve Anlaşmazlıklar

26.1 İşbu Şartlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki yasalar ve/veya hükümlerine uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır. Hizmet ile ilgili ortaya çıkabilecek veya bu Hizmetler ile ilgili tüm anlaşmazlıklar için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  Mahkemelerinde münhasır yargı yetkisine ve Mahkeme yerine onay vermiş sayılırsınız.

İşbu Şartların diğer hükümlerine bakılmaksızın, Site herhangi bir yetkili yargı makamından ihtiyati veya herhangi başka bir adil tedbir talep edebilir. Tarafların arasında çözülemeyen herhangi bir anlaşmazlığın herhangi bir toplu eyleme başvurmadan münferit olarak çözüleceğini kabul edersiniz.

LIGAZONE BİLİŞİM VE ORGANİZASYON LTD, Site’nin herhangi bir diğer ulusun yasalarına veya yönetmeliklerine uygun olarak işletildiği ve/veya yönetildiği ile ilgili bir beyanda bulunmaz.

 

 

 

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason