Apex Legends Mobile’yı bekleyen oyunculara müjde!

Bir yıla yakın süredir beta sürecinde olan Apex Legends Mobile, artık ön kayıt sürecine başladı.

Electronic Arts tarafından yayınlanan Battle Royale oyunu Apex Legends için ön kayıtlar başladı. 2019’da piyasaya çıkan, PC ve konsol platformlarında elde ettiği başarılardan sonra mobil cihazlar için de çıkmaya hazırlanan yapımla ilgili bekleyen kullanıcılara müjdeli haber geldi.

Apex Legends Mobile için artık ön kayıtlar başladı

Apex Legends Mobile, uzun bir süre kapalı beta testleri ile sınırlı sayıda oyuncu ile test ediliyordu. Geçtiğimiz ayda, sayılı ülkelerde lansmanını gerçekleştiren Apex Legends Mobile; Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, Malezya, Filipinler, Endonezya, Meksika, Peru, Arjantin ve Kolombiya’da Android ve iOS cihazlar için bu ülkelere süreli şekilde çıkış yapmıştı.

Mobil oyun, Android kullanıcıları için Google Play Store‘da ön kayıt sürecine başlamış bulunmaktadır. Ön kaydını gerçekleştiren Android kullanıcıları, mobil oyunun ülkelerinde çıkış yaptıktan sonra rahatlıkla oynamaya başlayacak. iOS tarafında ise işler biraz yavaş ilerlemekte. Beta testlerinde de ilk öncelik olarak Android işletim sistemi, ardından iOS işletim sisteminde çalışmalar şeklinde bir yol izlenmişti.

Belirtilen ülkelerde geçtiğimiz ayın başlarında gerçekleşen sınırlı bölgesel lansman ile bu ülkelerde Apex Legends Mobile süreli de olsa oyuncuların deneyimlerine sunuldu. Mobil oyunun genel çıkış tarihi henüz net değil. Fakat iddialara göre yaz sonuna doğru oyun severlerin beğenisine sunulacak.

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason