Call of Duty Mobile 6. Sezon, çok kısa süre içinde biz oyun severlerin karşısına çıkacak. Birçok yenilik ve harika eklentiler de geliyor. Yeni araçlar, yeni bir harita ve de yeni etkinlik hepsi oyuncuları bekliyor.

 

 

Call of Duty Mobile Sezon 6 detayları;

Call of Duty Mobile Sezon 6, 29 Haziran tarihinde çıkıyor. Yeni sezon 50 kademelik bir sezon biletiyle birlikte geliyor. Üstelik yeni operatör özel görünümleri Gölge ve Düzen Bozan, KSP 45 silahı, yeni silah görselleri, COD puanları, tılsımlar ve de birçok özellik oyuna eklenecekler listesinde yer alıyor. COD: Mobile 5. sezonda tropikal temaya sahipti, yeni sezon ise yeni bir konsept ile geliyor.

 

Savaş Bileti: Hava Savaşları, Battle Royale oyuncuları ilk defa gökyüzüne çıkacaklar ve de uçuş becerilerini gösterebilecekler. Savaş uçakları; füzeler ve de özel kalibreli silahlarla donatılmış olacak.

Kara ve Hava Savaşları: Yeni jetler, oyuncuların savaşta kullanacakları tek araç olmayacak. Oyun alanına ve çevresine yerleştirilecek yeni uçak savar silahları ile oyuncular, gökyüzündeki düşman pilotlarını işini karadan zorlayacaklar veya takım arkadaşlarına destek sağlayacaklar.

Yeni Harita: “Favela” Rio De Janerio’nun kenar mahallelerinde bir harita. Dar ve de labirent gibi olan sokaklarda oyuncuları, sıcak çatışma heyecanı yaşamaya davet ediyor. Yüksek binaların, dar sokakların ve geniş futbol sahasının yer alacağı harita çok katmanlı yapıya sahip olacak.

Yeni Etkinlik: “Çakal” Oyuncular, Çakal savaş uçağına, gerek yakıt olarak, gerekse yükselip uçması için destekte bulunacaklar. CoD Mobile oyuncuları, yükseltme jetonlarını almak için ise, günlük görevlerini yapması gerekiyor. Yakıt desteği sağlamak için de Battle Rolaye veya çok oyunculu modlarda oynamaları gerekecek.

 

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason