29 Ağustos 2022 , ,
Çoğu insan Counter-Strike: Global Offensive’ı sadece bir FPS oyunu olarak görse de, CS:GO topluluğu oyunu farklı modlar  sayesinde dönüştürmeye kararlı. Çoğu uzun ömürlü oyunda olduğu gibi, CS:GO’da da farklı eğlence modları mevcut. Oyuncular, oyunda benzersiz senaryolar yaşamak için bunları yüklerken. CS:GO severlerin  denenmesi gereken en son modlardan bir tanesi CS:GO Kart .
Oyuncular karşı takımın bayrağını go-kart aracı olarak ele geçirmeye çalışıyor.  Mod, “Two Random Dudes” adıyla tanınan Dieter Stassen ve Luke Millanta tarafından hayata geçirildi. Mod içerisinde oyuncular roket atan bir go-kart aracının şeklini alırken  her takım, diğer takımın bayrağını ele geçirmek ve kendi üstüne götürmek için savaşıyor.

Ayrıca bunu her yaptıklarında takımlar bir puan alıyor. Oyunun sonunda en çok puanı alan takım karşılaşmayı kazanırken. Harita boyunca hız arttırıcılar, cephane (roketler), ışınlayıcılar ve sağlık kitleri/güçlendiriciler var. Roketlerin yanı sıra, oyuncular havadayken atlama tuşuna basarak go-kartlarını da çarpabilirler. Modda yer alan go-kartlar da parlak neon renkleri ve kare şekilleri ile oyuncuların dikkatini daha fazla çekiyor. CSGO Kart modu Steam Workshop’tan indirilebilir .

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason