Valorant harita geliştirme uzmanı, CS:GO harita geliştirme ekibine katılıldı. Counter-Strike: Global Offensive haritaları büyük değişiklikler görebilir veya Source 2 oyun motoru için hazırlıklar olabilir.

Lydia “PHRISK” Zanotti, Riot Games’in Valorant’tından, CSGO’ya geçişini duyurdu. Haber, oyunun Source 2 motoruna geçeceğine dair söylentileri daha da güçlendirdi. Ancak bu söylentiler yanlış olsa bile, oyunun hayranları yakın bir gelecekte, yeni haritalar veya mevcut mekanlarda güncellemeler bekleyebilirler.

PHRISK, profesyonel bir 3D mekan (çevre) sanatçısı ve harita yapımcısıdır. Daha önce Riot Games, Amazon, Volition ve daha pek çok oyun tasarım stüdyosunda çalıştı. Valorant için harita tasarımında, Bind, Split, Breeze, Ascent ve daha fazlasında alanlar oluşturup detaylandırmada önemli bir rol oynadı. Haritalar için modeller mi yarattığı yoksa benzersiz oyun seçeneklerinin tasarlanmasına mı yardım ettiği belli değil.

Her iki durumda da CSGO hayranları, Valorant’taki çalışmasının, Counter-Strike’ın haritalarını nasıl etkileyeceğini merak ediliyor.

CSGO hayranları için daha da önemlisi, “PHRISK” işe alınması, Valve’ın taktiksel nişancı e-sporları için aktif olarak yeni haritalar geliştirmek istediği anlamına geliyor. Bu, söylenti oyun motoru değişikliği ile ilgili olabilir ve Source 2’ye geçilebilir.

 

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason