Yapılan anket çalışmaları sonucunda, Breaking Bad ve diğer popüler özellikler Fortnite’na gelebilir. Fortnite bu yıl içinde; Battle Royale: Darth Vader, Goku ve Indiana Jones’u gördü. Şimdi Epic Games, Eylül 2022’de gelecek sezonu için fikirler düşünüyor gibi görünüyor.

 

Tanınmış Epic Partneri HYPEX, Epic Games tarafından gönderilen son anket hakkında bazı bilgileri Twitter üzerinden açıkladı. Anket ünlüler, televizyon şovları ve video oyunu karakterleri gibi kategorileri içeriyordu.

HYPEX’e göre, anket çalışmalarında; Teenage Mutant Ninja Turtles, Power Rangers, Black Adam, Miles Morales, Dead by Daylight ve Breaking Bad yer alıyor.

 

Tabii ki bu ankette bahsedilen karakterler, Fortnite’ın gelecek sezonunda olup veya olmayacağına dair net bilgi vermiyor. Epic, bu karakterleri ciddi olarak değerlendirdiği görüyoruz ve ilgiyi ölçmek istiyor.

Bunların hepsi sadece spekülasyon olsa bile, Fortnite’ın Breaking Bad geçiş yapması imkansız değil. IT, Stranger Things, John Wick de dahil olmak üzere, popüler televizyon şovları ve filmler yıllar içinde Fortnite’da göründü.

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason