14 Temmuz 2022 , ,

League of Legends oyuncularının Nilah bekleyişi son buldu. Yeni dövüşçü alt koridor şampiyonu Nilah, oyuncuların şampiyonu oynayabilmeleri için tüm sunucularda.  League of Legends  severler yeni şampiyona 975 Rp veya 7800 mavi öz karşılığında sahip olabilecekler. Tüm yeni çıkan şampiyonlarda olduğu gibi Nilah’ta  ilk kostümü ile oyuna dahil olmuş oldu. Yıldız Muhafızı etkinliğine ve etkinlik kostümlerine dahil edilen Nilah 1350 Rp değerindeki Yıldız Muhafızı kostümü ile oyun severler ile buluştu.

 

Her ne kadar yakın dövüşçü olsada  Nilah adc olarak rakiplerini çok zorlayacak yetenek setine sahip.

 

P- Daimi Mutluluk 

Nilah yakınındaki takım arkadaşlarının iyileştirme ve kalkan yeteneklerini güçlendirir. Nilah’ya iyileştirme ve kalkan sağlayan takım arkadaşları, kendileri için ilave iyileştirme veya kalkan kazanır. Ayrıca Nilah’nın yakınındaki bir takım arkadaşı kendisine iyileştirme veya kalkan sağladığında Nilah da ilave iyileştirme veya kalkan kazanır.

Nilah rakip minyonlara son vuruş yaptığında kendisine ve en yakınındaki takım arkadaşına normalde kazanacakları deneyime ek olarak takım arkadaşıyla paylaşıldığı için kaybolan deneyimin yarısını kazandırır.

Q – Şekilsiz Kılıç

Aktif: Nilah’nın Şekilsiz Kılıç’ı bir hat üstünde saldırır ve isabet alan tüm rakiplere hasar verir. Bir rakip isabet aldığında Nilah’nın saldırı menzili ve saldırı hızı kısa süreliğine artar. Ayrıca normal saldırıları güçlenerek koni şeklinde bir alana sıçrar ve ilave hasar verir.

Pasif: Şampiyonlara yapılan saldırılar ve verilen yetenek hasarı onların zırhlarının bir kısmını yok sayar ve Nilah’yı verilen hasarın belli bir bölümü kadar iyileştirir. Bu etki kritik vuruş ihtimaline bağlı olarak artar ve elde edilen fazlalık iyileştirme bir kalkana dönüşür.

W – Neşe Örtüsü

Nilah kendisini Neşe Örtüsü’yle örterek kısa süreliğine ilave hareket hızı kazanır, daha az büyü hasarı alır ve tüm normal saldırılardan sakınır.

Nilah’nın temas ettiği takım arkadaşları da örtünün korumasından faydalanır fakat bu etki daha kısa sürer.

E – Akışkan

Nilah, Akışkan yeteneğiyle hedef birimin arkasına atılır ve deşip geçtiği tüm rakiplere hasar verir. Tek seferde 2 Akışkan yükü biriktirebilir.

Akışkan esnasında Şekilsiz Kılıç’ı kullanmak Nilah’nın yolu üstünde bir dalga oluşturarak kısa bir gecikmenin ardından hasar verir ve Şekilsiz Kılıç’ın güçlendirilmiş normal saldırılarını etkinleştirir.

R – Ulvi İdeal

Nilah bir güç patlaması yaşayarak etrafındaki alana kırbacıyla vurur ve rakipleri son bir darbeyle merkeze doğru çeker.

Ulvi İdeal, Nilah’yı verilen hasarın belli bir kısmı kadar iyileştirir ve fazlalık iyileşme miktarını kalkana dönüştürür. Bu etki kritik vuruş ihtimaline bağlı olarak artar ve yakındaki takım arkadaşlarıyla paylaşılır.

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason