22 Nisan 2022 ,

PUBG: Battlegrounds 17.1 Güncellemesi Geldi!

PUBG: Battlegrounds 17.1 Güncellemesi tüm platformlarda yayınlandı. Yeni içeriklerin ve özelliklerin oyuna dahil olduğu güncellemede “Sanhok” haritasının orijinal tasarımı, yeni bir silah ve taktiksel teçhizat ayarlamaları barındırıyor

PUBG: Battlegrounds 17.1 Güncellemesinin Detayları;

“Sanhok” Özgün Haline Geri Dönüyor; Daha önceden 2022 geliştirici planında bahsedildiği üzere, “Bootcamp’ın” ıstakoz şeklindeki binası, Rıhtımlar, Harabeler, Taş Ocağı ve de özgün orman temasının tümünün haritaya tekrar dönmesi ile Sanhok orijinal haline tekrar dönüyor. Haritanın 2020’de gerçekleşen güncellemesinden sonra topluğun fikrini dikkate alan ekip, Sanhok’u baştan elden geçirmeye karar verdi ve Yağma Kamyonu, Yanıltıcı Bomba ve de Frekans Bozucu Paket’i kaldırarak orijinal haritayla daha da uyumlu hale getirdi.

Yeni Dereceli Sezon; PUBG: Battlegrounds 17.1 Güncellemesi yeni bir dereceli sezonu da başlatıyor, böylece 16. sezonda kazanılan tüm ödüller ise 17. sezon başladığında otomatik olarak PUBG oyuncularının envanterine eklenecek. 17. sezon sona erdiğinde ve de sunucu bakıma girdiğinde ise Paraşüt Kozmetiği dışındaki bütün ödüller envanterden kaldırılacaktır.

Yeni Silah – ACE32; 7,62 mm’lik bir silah da 17.1 Güncellemesi ile oyuna dahil oluyor! Mevcut AR silah havuzunda da 7,62 mm silahlar 5,56 mm’ye kıyasla sayıca az olduğundan, düşük geri tepmeli bir silah ACE32’ye alışmak, Beryl M762’den daha kolay olacaktır. Bu yeni silah ise tüm haritalarda oyuncular için yer alacaktır.

Taktiksel Teçhizat Düzenlemeleri; 17.1 Güncellemesi ile “Taktiksel Paket” artık diğer Taktiksel Teçhizatı (Drone, Acil Yardım Teçhizatı ve Gözcü Dürbünü) depolamayacaktır. “Gözcü Dürbünündeki” güncellemeler ise şu anda değerlendiriliyor ve de 17.2 Güncellemesinde gelecek.

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason