13 Nisan 2022 ,

PUBG Mobile C2S5 M10 Hakkında Detaylar

PUBG Mobile “C2S5 M10 Royale Pass”, heyecan yaratıcı kostümler, etkinlikler ve de ödüller ile PUBG severlerin beğenisine sunulmaya hazırlanıyor. Oyununun yeni sezonu ne zaman? Ödüller nelerdir? bilmeniz gereken her şey yazımızda

PUBG Mobile’da yeni sezonu için heyecanlı bir şekilde bekleyiş devam ediyor. Dördüncü yılını kutlayan PUBG Mobile, içinde bulunduğumuz “C2S5 M9’un” bir parçası olarak yeni takas dükkanı, oyuncu animasyonları ve de harita iyileştirmeleri de dahil çok sayıda yenilikler sundu. Şimdi ise, PUBG Mobile “C2S5 M10‘da”.

Önemli sürprizlerle beklenen PUBG Mobile yeni sezonu “M10”, 20 Nisan 2022 tarihinde çıkacak ve 1 ay sürecek. Önümüzdeki sezon yine “C2S5” olacak, ancak “M1” ve “M2” olarak bölünecek. Oyunda bir sonraki güncelleme ise 14 Mayıs 2022 ‘de yayınlanacak.

Her zaman olduğu gibi iki aylık royal pass’lere bölünecek olan PUBG “C2S5 M10”, birçok heyecan yaratıcı ödül ve her zaman olduğu gibi sayısız içerik getirecek. Yeni sezonda ise hem ücretli hem de ücretsiz ödüller olacak. Bunlardan bazıları ise şöyle;

PUBG Mobile “C2S5 M10 Royal Pass” Ödülleri

Yeni Lobi Teması

PUBG Mobile “M10 Royal Pass”, 4. yıldönümüne uygun olarak yeni bir lobi teması da içerecek.

Blue Tint (Mavi Renk Tonu) – “M16A4”

En çok tercih edilen PUBG taarruz tüfeklerinden olan “M16A4” için mavi renk tonu adı ile yeni bir “skin” gelecek. Son derece hoş gözüken silah kaplaması ile siyah, gök mavisi ve turuncudan oluşan bir renk kombinasyonu sunacak.

“Ametist QBZ”

“Ametist” adında mor renkli bir “QBZ”, PUBG Mobile yeni sezon “M10’un” ücretsiz royal pass ödülünde verilecek.

“Regal Overlord UAZ”

PUBG Mobile C2S5 M10’da, siyah ve altın renk kombinasyonu ile son derece görkemli duran bir üstü açık “UAZ” görünümü olacak.

“Archery Emote”

PUBG Mobile, “M10 royal pass” sahiplerine “35 RP” seviyesinde “Archery Emote”, okçu dansı verilecek.

“Play Date – QBU”

Mor ve mavinin bir kombinasyonu olan “Play Date QBU” kaplaması, gelecek Royal Pass ile oyunculara sunulacak.

“Magic Box Backpack”

PUBG Mobile “M10 RP” ödüllerinde de “Magic Box Backpack” adında bir sırt çantası alacaksınız. Altın rengi, siyah ve kırmızı renk kombinasyonuyla oldukça güzel gözüken bu çantada “10. royale pass” seviyesinde açılacak.

“UMP Kaplaması”

“RP 35’e” ulaştıktan sonra, “Eagle’s Will” adında ücretsiz “UMP-45” kaplaması ile ödüllendirileceksiniz. “Skin”, altın ve siyahın basit ama güzel duran bir renk kombinasyonunu sunuyor.

PUBG Mobile “C2S5 M10” Ne Zaman Gelecek?

“1’den 50 RP’ye” kadar olan ödüllerin tamamı henüz ortaya çıkmış değil, fakat şu ana kadar bilinenler bu şekilde. PUBG Mobile yeni sezon, büyük ihtimal ile 20 Nisan 2022 tarihinde başlayacak ve 1 ay kadar sürecek.

Tarihlerin henüz netleşmediğini bir kez daha belirtelim, fakat “M10” hakkında yeni detaylar çıktıça sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason