17 Şubat 2022

 

Oyun mekanikleri, yeni içerikler, meydan okumalar, yeni karakterler ve birçok özellik ile birlikte gelen, PUBG Mobile ve Jujutsu Kaisen özel iş birliği.

PUBG Mobile ve son dönemin popüler anime serilerinden birisi olan “Jujutsu Kaisen” arasındaki iş birliğinde yapılan açıklamaya göre, Shonen anime karakter kostümleri, süsleri ve seriye ait birden fazla içeriğin PUBG Mobile oyununa eklendiği açıklandı.

Bu iş birliği ile verilen detaylar;

İş birliği, serinin baş karakterlerinden oluşan Cosplay Setlerini, Lanetli Ceset düşmanlarını, Lanetli Nesne Sandığı avını, ayrıca yeni özel ifadeler ve diğer “JUJUTSU KAISEN” temalı öğeleri oyun içeriğine geliyor.

JUJUTSU KAISEN, Erangel ve Livik’de!

Dönemimizin popüler anime dizisi, lanetli bir parmağı yutarak laneti kendi ruhuna hapseden “Yuji Itadori” adlı bir lise öğrencisine odaklanıyor. Jujutsu Büyücüleri, Yuji Itadori’yı ölüme mahkum ediyor fakat cezanın gerçekleşmesinden önce Yuji Itadori’nin “lanetin kalan parmaklarını” bulması ve tüketmesi gerekmekte.

PUBG MOBILE ve JUJUTSU KAISEN arasındaki ilk iş birliği ile dizinin hayranları, dünyaca ünlü “Shonen” serisinden karakterlerin ve sanat eserlerinin de oyuna eklendiğini görecekler. Cosplay Setleri aracılığıyla toplanıp savaşta kullanmaları için “Yuji Itadori”, dizinin diğer öğrencilerinden “Megumi Fushiguro”, “Nobara Kugisaki” ve “Öğretmen Satoru Gojo” oyuncuların kullanımına sunuluyor.

Oyuncuların, yeni özel tema modunda savaşabilmeleri için Erangel veya Livik haritalarında Dereceli Tema Modu‘nu seçmesi gerekmekte. Her haritada Pubg Mobile oyuncuları Mühürlü Sukuna Parmakları içeren Lanetli Nesne Kasalarını bulacaklar. Ödüller ve özel başarılar için ise tüm parmakların bulunması ve toplanması gerekiyor. Fakat oyundaki bu kasaları bulmak o kadar kolay değil. Zorluk yaşayan oyuncular, Döngü sistemindeki ipuçlarını kontrol ederek kasaların yerlerini bulabilecekler.

Yeni iş birliği ile “Lanetli Cesetler” artık “Tema Modunda” da görülebiliyor. Kullanıldığında “Lanetli Ceset Patronunu” çağıran “Lanetli Ceset Bombası” Pubg Mobile oyununa eklendi. Oyuncuların bir “Çorba Parası” kazanmalarına yardımcı olacak malzemeleri kazanmak için de onu yenmesi gerekmekte. “Lanetli Ceset Bombaları” ise rastgele ortaya çıktıkları için harita boyunca bulunabiliyor.

İş birliği süresince oyuncular, “JUJUTSU KAISEN” Tema Modu veya normal Klasik Mod maçlarını oynayarak Keşif İlerlemesi biriktirebilecekler. Pubg Mobile oyuncuları aynı zamanda “JUJUTSU KAISEN” Tema Modunda daha fazla Keşif İlerlemesi kazanabilecekler. Yeterli Keşif İlerlemesi toplamak, oyuncuların “JUJUTSU KAISEN” temalı ödülleri, geçici özel ifadeleri, “Yuji Itadori”, “Megumi Fushiguro”, “Nobara Kugisaki”, “Satoru Gojo” için Cosplay setleri ve süsleri, özel silah, araba görünümleri ve mevcut Lanetli “Ceset Cathy” gibi öğeler kazanmalarını sağlayacak. Bu eşyaları saklamak isteyen oyuncular da, iş birliği süresi boyunca onları geçiciden kalıcıya yükseltebilecekler.

 

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason