< Tüm Konular

1. LigaZONE, oyun geliştiricileri tarafından onaylandı mı?

  1. Riot Games (League of Legends)

LigaZONE, Riot Games Tournament API ile entegre edilmiştir ve onu 3. taraf geliştirici olarak kullanmak için onaylanmıştır. Ancak, LigaZONE Riot Games tarafından onaylanmamıştır ve LigaZONE içeriği Riot Games’in veya League of Legends’ın yapımında veya yönetiminde resmi olarak yer alan herhangi birinin görüşlerini veya fikirlerini yansıtmaz. League of Legends ve Riot Games, Riot Games, Inc.’in ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. League of Legends © Riot Games, Inc.

  1. Krafton Games, (PlayerUnknown’s Battlegrounds)

LigaZONE, Krafton Games Tournament API ile entegre edilmiştir ve onu 3. taraf geliştirici olarak kullanmak için açık kaynak kodundan faydalanmaktadır. Ancak, LigaZONE Krafton Games tarafından onaylanmamıştır ve LigaZONE içeriği Krafton Games’in veya PlayerUnknown’s Battlegrounds yapımında veya yönetiminde resmi olarak yer alan herhangi birinin görüşlerini veya fikirlerini yansıtmaz. PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Krafton Games, Krafton Games, Inc.’in ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. PlayerUnknown’s Battlegrounds © Krafton Games, Inc.

  1. Valve Corporation, (Counter-Strike: Global Offensive)

LigaZONE, Valve Corporation Tournament API ile entegre edilmiştir ve onu 3. taraf geliştirici olarak kullanmak için açık kaynak kodundan faydalanmaktadır. Ancak, LigaZONE Valve Corporation tarafından onaylanmamıştır ve LigaZONE içeriği Valve Corporation ‘in veya Counter-Strike: Global Offensive yapımında veya yönetiminde resmi olarak yer alan herhangi birinin görüşlerini veya fikirlerini yansıtmaz. Counter-Strike: Global Offensive ve Valve Corporation, Valve Corporation Inc.’in ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Counter-Strike: Global Offensive © Valve Corporation, Inc.

  1. Activision Publishing (CALL OF DUTY)

LigaZONE, Activision Publishing, Tournament API ile entegre edilmiştir ve onu 3. taraf geliştirici olarak kullanmak için açık kaynak kodundan faydalanmaktadır. Ancak, LigaZONE Activision Publishing tarafından onaylanmamıştır ve LigaZONE içeriği Activision Publishing ‘in veya CALL OF DUTY yapımında veya yönetiminde resmi olarak yer alan herhangi birinin görüşlerini veya fikirlerini yansıtmaz. CALL OF DUTY ve Activision Publishing, Inc.’in ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. CALL OF DUTY © Activision Publishing, Inc.

İçerik
Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason