25 Nisan 2022 ,

Türk Ajan Fade’nin Oynanış Videosu ve Yetenekleri

 

Ajan Fade 28 Nisan’da Gelecek!

Uzun bir süredir oyuncuların beklediği “Türk Ajan Fade” nihayet 28 Nisan itibariyle Valorant oyununa ekleniyor. Valorant daha önce açıkladığı gibi dün akşam Fade için bir sinematik yayınladı ve ardından Türk Ajan Fade yetenekleri, özellikleri ve oynanışı hakkında daha detaylı bir paylaşım yaptı.

“E” Musallat: Musallat olan bir gözcü kuşan. Fırlatmak için ateş et. Gözcü belli bir süre sonra yere iner. Gözcü yere indiğinde ise etkinleşerek görüş menzili içinde kalan düşmanları açığa çıkarır ve de hepsine DEHŞET İZİ uygular. Düşmanlar gözcüyü yok edebilir. Gözcüyü yere hemen indirmek için tekrar kullan.

“Q” Mıhla: Bir saf korku yumağı kuşan. Fırlatmak için ateş et. Yumak belli bir süre sonra yere iner. Yumak yere çarptığında ise açılarak yakınındaki düşmanları oldukları yere sabitler. Sabitlenmiş düşmanlar sağır olurlar ve de çürüme hasarı almaya başlar. Yumağı yere erken indirmek için de tekrar kullan.

“C” Ecel: Bir Ecel KUŞAN. Eceli düz bir hatta ileriye yollamak için de ateş et. Ecel, koni şeklindeki görüş alanında bulunan herhangi bir düşmana veya düşmanın bıraktığı ize kilitlenip, hedefinin peşine takılacak ve de yakalarsa hedefin görüşünü kısıtlar. Ecel’i Nişangâh’ının baktığı yöne doğru ilerletmek için de ateş etme düğmesine basılı tut.

“X” Gece Karanlığı: Korkunun gücünü KUŞAN. Duvarların içinden de geçebilen bir kâbus enerjisi göndermek için de ateş et. Bu enerji rakibe doğru giden bir iz oluşturmanın yanı sıra rakibi sağır eder ve de çürüme uygular.

 

 

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason