29 Aralık 2020

Valorant Radyanit Puanı ne işe yarar sorusu son zamanlarda birçok oyuncunun aklında bulunmakta. Radyanit puanı (RP) isminin kısaltılmasından dolayı çoğu zaman Riot Puanı olarak algılanabiliyor. Bu yazımızda sizlere Radyanit puanı hakkında bilgiler vereceğiz.

Valorant Radyanit Puanı Nedir?

Şampiyonların kilidini açmak için mavi öz kullanabileceğiniz League of Legends’a benzer şekilde, Valorant için de ajanların ve diğer çeşitli özelliklerin kilidini açmak için Radyanit puanı kullanabilirsiniz. Görevlerden toplayabileceğiniz Radyanit puanları şimdilik 40 ile sınırlıdır. Riot Games’in oyun içinde anlattığı gibi Radyanit puanıyla oyundaki silahlarınızı geliştirebilir ve aksesuar yükseltmelerinde kullanabilirsiniz.

Valorant Radyanit Puanı Kullanımı

Şimdiye kadar Valorant oyuncuları, Ajanlarının seviyelerinin kilidini açmak ve ayrıca silahları ve silah skinleri yükseltmek için Radyanit puanı kullanandı. Valorant silahları için kostüm seviyesi yükseltmeleri çok ucuz. 10 puanla bile, skinleri 4. seviyeye yükseltebilirsiniz.

Valorant Radyanit Puanı Nasıl Kazanabilirim ?

Radyanit Puanı kazanabilmenizin  yolu vardır. Bu yollar:

  1. İlk yöntem savaş kartından oynamak ve kazanmaktır. Seviye 4 ve 9 tamamlandığında 20 ekstra Radyanit puanı kazanırsınız.
  2. İkinci yöntem, oyundaki diğer para birimi kaynağı olan ancak sadece satın alınabilen ve kazanılmayan Valorant Puanları ile Radyanit Puanını doğrudan satın almaktır . Her 1.600 VP, 20 puan Radyanit satın almanıza izin verecektir.
Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason