Call of Duty Modern Warfare 2, Süpriz Karakter ve Warzone Haritası

Call of Duty: Modern Warfare’in devam oyunu için Infinity Ward sürpriz bir ipucu paylaştı. Yapımcı şirket Infinity Ward sosyal medya hesaplarında kullandığı resimde, süpriz bir karakter göründü.

Call of Duty: Modern Warfare’in devam oyunu yakın bir tarihte, çıkış yapacak. Uzun süredir beklenen oyun, yapımcı Infinity Ward her lansmanda olduğu gibi sosyal medya hesaplarını siyah bir tema ile karartı.

2019’da piyasaya çıkan “Modern Warfare’in” devam oyunu için kısa süre önce önemli bir ipucu ortaya çıktı. Bazı kullanıcılar, Infinity Ward’ın sosyal medya hesaplarında kullandığı görüntülerle oynama yaparak “Ghost” karakterini ortaya çıkardı.

Infinity Ward, Cuma günü tüm sosyal medya hesaplarını “Going Dark” temasıyla kararttı. Paylaşılan görselde, kullanıcılar tarafından yapılan oynamada “Ghost” karakteri açığa çıkıyor.

Modern Warfare’in devam oyununda Ghost karakterinin görünmesi şimdiden bekleyenlerin sevindirdi. En son 2009’da görülen “Ghost” karakteri, bu yılki “Call of Duty” devam oyununda da kullanıcılarla buluşacak. Ayrıca tek oyunculu hikayenin yanı sıra daha fazla yakın dövüş, zor karar verme ve daha birçok değişikliğe de odaklanılacağı beklentiler arasında. Bir yandan da “Modern Warfare 2”, “Warzone” için yeni bir haritayla gelecek. Söylentilere göre söz konusu harita, klasik ilgi noktalarından oluşacak şekilde tasarlanacak.

Hit enter to search or ESC to close

Refund Reason